EĞİTSEL DANIŞMANLARIMIZ ve ÖĞRENCİLERİMİZLE UYGULAMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gruplarla Sosyal Hizmet Uygulaması, Ailelerle Sosyal Hizmet Uygulaması ve Sosyal Hizmette Blok Uygulama dersleri kapsamında 3. Sınıf ve 4. Sınıf öğrencilerimizin yaptığı uygulamalar hakkında ve genel bir değerlendirme yapılması amacıyla 12.02.2018 Pazartesi günü Sağlık Bilimleri Fakültesi Konferans Salonunda uygulama gruplarından sorumlu eğitsel danışmanlarımızın ve öğrencilerimizin katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Prof. Dr. Veli DUYAN’ın öncülüğünde gerçekleştirilen toplantıya; bölüm öğretim üyeleri, bölüm araştırma görevlileri, eğitsel danışmanlar ile birlikte 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda sosyal hizmet alanı, alanda gerçekleştirilen uygulamalar, Gruplarla Sosyal Hizmet Uygulaması, Ailelerle Sosyal Hizmet Uygulaması ve Sosyal Hizmette Blok Uygulama dersleri kapsamında 3. Sınıf ve 4. Sınıf öğrencilerimizin yaptığı uygulamalar hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu. Uygulama sürecinde yaşanan gelişmeler ve süpervizyon sürecinin önemi vurgulandı.

Toplantıya katılan ve uygulama sürecinde bölümümüze desteklerini esirgemeyen eğitsel danışmanlarımıza, bölüm öğretim üyelerimize, bölüm araştırma görevlilerimize ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.