EĞİTSEL DANIŞMANLARIMIZLA UYGULAMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gruplarla Sosyal Hizmet Uygulaması, Ailelerle Sosyal Hizmet Uygulaması ve Sosyal Hizmette Blok Uygulama dersleri kapsamında 3. Sınıf ve 4. Sınıf öğrencilerimizin yaptığı uygulamalar hakkında ve genel bir değerlendirme yapılması amacıyla 12.04.2017 Çarşamba günü Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü’nde uygulama gruplarından sorumlu eğitsel danışmanlarımızın katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Prof. Dr. Veli DUYAN’ın öncülüğünde gerçekleştirilen toplantıya; eğitsel danışmanlarımızdan Sosyal Hizmet Uzmanları Şükran DANIK, Rahmiye BOZKURT, Nilgün ÇELEN, Dudu ŞAHİN, Ayla MENTEŞ GÜMRAH, Demet ÖZGÜN, Faruk SEVİNDİ ve Psikolojik Danışman Cenk ADIGÜZEL katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda sosyal hizmet alanı, alanda gerçekleştirilen uygulamalar, bireylerle ve gruplarla sosyal hizmet uygulamalarının etkililiği ile Sosyal Hizmette Blok Uygulama dersi kapsamında hazırlanan ve uygulanan projeler hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu. Uygulama sürecinde yaşanan gelişmeler ve süpervizyon sürecinin önemi vurgulandı.

Toplantıya katılan ve uygulama sürecinde bölümümüze desteklerini esirgemeyen Sosyal Hizmet Uzmanları Şükran DANIK’a, Rahmiye BOZKURT’a, Nilgün ÇELEN’e, Dudu ŞAHİN’e, Ayla MENTEŞ GÜMRAH’a, Demet ÖZGÜN’e, Faruk SEVİNDİ’ye ve Psikolojik Danışman Cenk ADIGÜZEL’e teşekkür ediyoruz.